Hakkımızda

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0533 161 34 40

info@gulpolatprefabrik.com

Pelitli Mahallesi, 4464 Sokak, No:29 Gebze/Kocaeli

Pts – Cts: 08:00 – 20:00

NEREDEYİZ?

HAKKIMIZDA

Gülpolat Prefabrik 20 yılı aşan inşaat deneyimini ve sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, prefabrik sektörüne aktararak siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Gülpolat Prefabrik konusunda üretim yapan uzman kadro ile makine parkurunu yenilemiş, uluslararası hafif yapı üreten fabrikaları inceleyip her zaman son teknolojiyi kullanıp siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Hizmetlerimiz prefabrik evler, şantiyeler, konteynerler, güvenlik kabinleri, hafif çelik yapılar ve taşınabilir evlerin üretimi satışı ve pazarlaması ile satış sonrası servis ağını kapsamaktadır.

Gülpolat Prefabrik kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede prefabrik sektöründe yerini almış ve bu ilkelerinden asla ödün vermemiştir. 20 yılı aşkın inşaat sektöründeki bilgi ve birikimimizi prefabrik ve hafif çelik evler üretimine aktarmış, prensibimiz daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutup Gülpolat Prefabrik’e, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Anahtar teslim prefabrik ev
Prefabrik bina kurulumu
Prefabrik ofis yemekhane yatakhane gibi şantiye yapıları
Yayla evleri
Yaşam konteyneri

MİSYONUMUZ

Prefabrik yapıyı tercih eden müşterilerimize en kaliteli yaşam alanlarını en iyi malzemeler kullanarak en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.

Ürünlerimiz hakkında sorularınız mı var?